Investeerimine tekitab tihtilugu hasarti ja soovi aina rohkem uut raha kasvama panna, ent kahjuks pole paljudel seda võimalust. Ning sageli tuleb oodata järgmist palgapäeva, et siis oma igakuine summa uuesti tulusalt investeerida.

Tegelikult on üks veel üks hea võimalus, kuidas endale investeerimiseks lisaraha teenida. Just praegu on käimas Kreditexi Ühisraha portaalis Sõbrakampaania, kus kõigil registreeritud investoritel on võimalik teenida kuni 500 eurot boonust lisaks. Nii, et kui Sina oled juba teadlik, miks ja kuidas Ühisraha portaalis tulusalt investeerida, siis jaga oma kogemust ka sõpradele, see on teile kõigile kasulik!

 

Kuidas Sõbrakampaanias osaleda ja lisaraha teenida? 

Nagu kampaania nimigi ütleb, tuleb investoril boonuse saamiseks kutsuda lihtsalt sõber või sõbrad Kreditexi Ühisraha portaali inveesteerima. Kui Sinu kutsutud sõbrad alustavad portaalis investeerimist 30 päeva jooksul, teenidki Sina lisaboonust.

Mida rohkem sõpru kutsud ning mida suurema summad nemad investeerivad, seda suurema summa teenib ka kutsuv investor. Kreditex Ühisraha tegevjuhi Jekaterina Rozenštrauchi sõnul makstakse hetkel investorile boonuseks 5% sõbra tehtud investeeringult. “Näiteks kui sinu kutsutud uus investor paneb sisse 500 eurot, saad sina selle pealt koheselt ka 25 eurot boonust,“ selgitas ta.

Kutsutavate hulk ei ole piiratud, saada soovituslink mugavalt otse oma sõpradele – lingi leiad oma investeerimiskontol. Mida rohkem inimesi portaali investeerima tood, seda suurema tõenäosusega teenid rohkem lisatulu. Sõbrakampaania on loodud just Sulle, logi sisse oma kontole ja jaga soovituslinki sõbrale juba täna!

 

Juhul kui Sina ei ole veel põnevasse investeerimismaailma sisenenud, siis uuri lisa Kreditex Ühisraha portaalis investeerimisest blogis, vaata milliseid võimalusi ja tasuta mugavusteenuseid pakutakse, loo omale investorikonto siin ja pane oma säästud teenima.

Edukat investeerimist!