AB Kreditex ASi juhatuse liikme Sofia Kirsimaa sõnul oli ettevõtte jaoks tegu hüppelise arengu aastaga, mil väljastatud hüpoteeklaenude maht kasvas ligi 2 miljonit eurot ja liisingute maht ligi 1,25 miljonit eurot. “Võrreldes suurte kommertspankadega oleme me kindlasti oluliselt paindlikumad ja saame iga kliendi soovidesse, vajadustesse ja võimalustesse lähemalt süveneda,” kirjeldas Kirsimaa ettevõtte selget konkurentsieelist, mis on olnud hoogsa kasvu taga. “Kui väiksem partner suudab olla usaldusväärne, muutub ta selgelt väga heaks alternatiiviks suurtele ja paratamatult mõnevõrra kohmakamatele kommertspankadele,” lisas ta.

“Kreditex on tõusnud võrdlemisi lühikese ajaga pankade kõrval Eesti üheks suurimaks laenuandjaks,” ütles Kirsimaa, kelle sõnul kasvas ettevõtte lepingute arv eelmisel aastal 144 protsenti, 1079 pealt 2638-ni. Kui mullu teenis ettevõte ligi 2,3 miljonit eurot intressitulu, siis Kirsimaa kinnitusel oodatakse käesolevalt aastalt tulude veelgi suuremat kasvu, peamiselt just eelmisel aastal oluliselt suurenenud laenumahtude tõttu.

10-aastase kasumliku ajalooga Kreditex omab krediidiandja ja hüpoteekkrediidiandja tegevusluba ning pakub Eesti suurimat pangaväliste finantstoodete valikut. Lisaks hüpoteeklaenudele summas 5000 kuni 200000 eurot pakub ettevõte pangavälise liisinguturu soodsaimate tingimustega autoliisingut ja autolaenu.

AB Kreditex AS moodustab konsolideerimisgrupi koos Ühisraha OÜ-ga, kes opereerib ühisrahastuplatvormi Kreditex Ühisraha.

Lisainfo:

Sofia Kirsimaa
AB Kreditex AS tegevjuht
+372 6 270 270
sofia.kirsimaa@kreditex.ee
www.kreditex.ee