Kindlasti tekib hulgaliselt küsimusi, enne alustada – kuidas ja kus investeerida? Mida ma täpselt tegema pean? Milliseid on garantiid, et ma kohe vigu ei tee?

Need küsimused tekivad tõenäoliselt igal alustaval investoril. Eriti praegu, kui investeerimine algajale justnagu populaarne, aga sageli salalik. Nõuandeid on igasuguseid ja võimalusi rohkelt – alates turvalisest hoiustamisest kuni aktsiaturgudel ja krüptovaluutadesse investeerimiseni. Valida saab nii kodu- kui ka välismaiseid portaale.

Algajale, aga ka juba kogenud investorile on parim portaal investeerimiseks kodumaine Kreditex Ühisraha portaal, kus on turvaline valik hea tulususega investeerimisvõimalusi. Platvormil saate mugavalt investeerida kodus, arvuti tagant lahkumata, lisaks pakutakse vajadusel lisainfot selgitusi ja juhendeid. Siin järjepidevalt investeerides näete, et oskused, kogemused ja julgus kasvab koos investeeritud summadega. Kiiret rikastumist ei lubata, see on kindel märk ausast ja läbipaistvast tegevusest.

Kuidas aga Kreditex Ühisraha portaalis investoriks saada?

 

Alustamine on kiire ja lihtne

Alustamiseks registreeruge ja looge endale Kreditex Ühisraha platvormil investeerimiskonto. Selleks tuleb end identifitseerida  ID-kaardi, Smart-ID või mobiil-ID-ga, seejärel täitke registreerimisankeet, kuhu tuleb märkida enda (või ettevõtte) peamised andmed, planeeritava investeeringu suurus ja raha päritolu. Ettevõtte puhul saab registreerida juriidilise isiku seaduslik esindaja, ehk juhatuse liige või volitatud esindaja.

Neid andmed koguda on finantsplatvormi seaduslik kohustus.

Seejärel oodake ära portaali poolt kinnitus investorkonto avamise kohta ja seejärel saate juba alustada oma teekonda investorina.

 

Kui investeerimine Ühisraha portaalis tundub huvitav, uuri kindlasti lisa meie blogist – milliseid võimalusi, tulusust ja soovitusi anname.

Variante investeerimiseks on erinevaid, vaata täpselt siit kuhu on võimalik investeerida juba täna.

 

Edukat investeerimist!

Kreditex Ühisraha

www.kreditex.ee