Kiiremad sisse- ja väljamaksed

See, et sinu raha jõuaks kiirelt investeerimiseks Kreditex Ühisrahani ja väljavõtmisel sinuni, on äärmiselt oluline. See on lausa nii oluline, et tegime senise süsteemi ringi.

Enam ei ole tarvis oma investorikontole raha kandmiseks Ühisrahale käsitsi ülekannet teha. Piisab, kui sisestad investeeritava summa vastavasse lahtrisse ning ühe nupuvajutusega viiakse sind internetipanga lehele. Edasi on tarvis lihtsalt makse kinnitada ja oodata, kuniks summa on Ühisraha kontole jõudnud ning saadki investeerima asuda.

Väljamakse tegemiseks sisesta väljavõetav summa Väljamakse lahtrisse. Kui summa kinnitatud, paneme raha omalt poolt sinu kontole teele.

Lihtsam navigeerimine

Uues iseteeninduses on investeerimine saanud eraldi jaotuse, et selle alati kergelt üles leiaksid. Jõuad mugavalt nii väikelaenudesse kui kinnisvarasse investeerimise lehele. Nii nagu ikka, saad iga investeerimisvõimaluse juures kohe läbi mängida, kui suurt tulu missuguse summaga teenid. See teeb otsustamise lihtsamaks.

Mis veel parem – enam ei pea sa mugavuse nimel isegi arvutit lahti tegema, sest ülevaatlikuks ja kasutajasõbralikuks oleme kujundanud ka oma mobiilivaate. Logi sisse ja proovi kohe järele.

Väga hea tulusus

Endiselt pakume väga konkurentsivõimelisi intresse, mis sõltuvad nii investeeringu pikkusest kui muudest teguritest. Valik on nii mitmekülgne, et igaüks leiab oma. Kui sul on kujunenud oma kindlad tingimused, millistesse laenudesse investeerida soovid, soovitame sul ära seadistada Autoinvesti funktsiooni. Nii ei pea sa sobivaid laene ise välja otsima ja kogu töö teeb sinu eest ära automaatika.

Tänu tasuta mugavusteenusele Autoinvest ei jää raha korrakski kasutult seisma, sest nii pea kui sinu seatud minimaalne investeerimiseks vajalik summa on vabanenud, paigutab Autoinvest selle sinu eest ära ja sa ei kaota sekunditki.

Investeeri ja jälgi

Kõik iseteeninduse uuendused oleme teinud kasutajamugavust silmas pidades. Mugav on nii neil, kes soovivad raha käsitsi ära paigutada kui ka neil, kellele meeldib portaalis käia lihtsalt tulu kasvamist jälgimas. Analüütikat ja raporteid jagub igale maitsele.

 

Kui sinul veel pole investeerimiskontot Kreditex Ühisraha portaalis, saad selle luua vaid mõne minutiga. Pea meeles, et tulu teenimiseks ei ole suuri algsummasid vaja. Ühisraha portaalis saad investeerimist alustada juba 20 euro kaupa. Ava konto ja alusta juba täna!

Uuri järele kuidas see käib: Logi iseteenindusse