Kreditex Laenud

Meie kogenud spetsialistidest koosneva meeskonna eesmärk on pakkuda klientidele parimat teenindust – teeme kiired otsused, pakume paindlikke lahendusi ja igale kliendile personaalset lähenemist. Aitame soetada kinnisvara või auto, remontida kodu, alustada ettevõtlusega, refinantseerida olemasolevad laenud, viia ellu suuremad arendusprojektid või väiksemad unistused.

3 minutiga arvuti tagant lahkumata

1
Taotlemine on kiire ja mugav
vali soovitud summa ja tagasimakse periood kalkulaatoril, järgmises etapis lisa oma isiku- ja kontaktandmed ning lisa vajalikud dokumendid.
2
Raha laekub samal päeval
Laenuotsus tehakse 1 tööpäeva jooksul ning raha kantakse sinu pangakontole.

Laenud

Ärilaen 1
Ärilaen 1000 € - 500 000 €

Väikeettevõtetele suunatud ärilaenuga saab soetada vajalikud vahendid ja seadmed äri alustamiseks või arendamiseks, teha vajalikke investeeringuid ning palgata töötajad.

Vaata lähemalt
Väikelaen kuni 10 000€
Väikelaen 300 € - 10 000 €

Väikelaenu saamiseks ei ole vaja tagatist ja laenulepingu saad sõlmida arvuti tagant lahkumata. Puudub tüütu ootamine ja kõrged lepingutasud.

Vaata lähemalt
Autoliising siisemaks 0%
Autoliising 2 000 € - 60 000 €

Auto ostmine peaks olema jõukohane igaühele, just seepärast oleme teinud auto liisimise nii lihtsaks kui võimalik.

Vaata lähemalt
Kreditex hüpoteeklaen
Hüpoteeklaen 5 000 € - 500 000 €

Viime koos ellu Sinu suured unistused. Kreditex hüpoteeklaenuga saad endale soetada paindlikel tingimustel uue kinnisvara, alustada äriprojektiga või täita muud soovid.

Vaata lähemalt
refinantseerimislaen
Refinantseerimislaen 5 000 € - 500 000 €

Refinantseerimine on olemasolevate laenude, liisingu, järelmaksu ja muude võlakohustuste asendamine või ühendamine soodsamate tingimustega laenuks.

Vaata lähemalt
Kreditex ehituslaen
Ehituslaen 10 000 € - 1 000 000 €

Ehituslaen aitab Sul luua uue kodu või viia ellu arendusprojekti. Projekti finantseerimine toimub etapiviisiliselt, mis teeb laenu tingimused soodsamaks.

Vaata lähemalt
Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri meie spetsialistiga.