Mõni suurpank on jäigem, mõni pisut paindlikum. Väikeettevõtjad, kes soovivad laenu või liisingut, peavad aga iga panga silmis väga kõvasti pingutama, et kõlblikuks kliendiks kvalifitseeruda. Alles alustanutel on puhta keeruline, sest nende suhtes ollakse veelgi umbusklikum, kuna kindlat tegevusajalugu ja säravaid kasuminumbreid ju veel ette näidata pole.

Aga isegi siis, kui dokumendid ning taust sobivad, võivad probleeme põhjustada sõidukid, mida osta soovitakse. Uhiuued sõiduautod sobivad pangale hästi, aga mõni ettevõte vajab hoopis traktoreid või üldsegi väikebusse – eelistatult juba kasutatuid, et oleks võimalik ostuhinnalt säästa. Kreditexi autoliising vastab muuhulgas ka selliste klientide vajadustele, sest lisaks eraisikutele pakume paindlikku liisingut ka ärikliendile.

Millisel juhul peaksid Kreditexi poole pöörduma?

  • Soovid sõiduki osta 0% sissemaksega. Selle asemel, et aega raisata ja masinate ostuks sissemakset koguda, saad ärile kohe õige vungi sisse anda ning soetatud sõidukid raha teenima panna.
  • Oled huvitatud tarbesõidukitest. Kreditexi autoliising ei ole mõeldud üksnes sõiduautode ostmiseks. Saad sellega soetada ka traktoreid, haagiseid, tõstukeid ja väikebusse. Ütle, mida vaja ja leiame lahenduse.
  • Vaatad pigem kasutatud masinate Jätame sinu otsustada, milline sõiduk sinu vajadustele vastab ja kas ta peab olema uhiuus või on ta juba mitmendal ringil. Sõiduki vanusele ja läbisõidule me piiranguid ei sea.
  • Plaanid soetada kuni 60 000 € maksvaid sõidukeid. Turul leidub ka selliseid liisingupakkujaid, kes üle mõnekümne tuhande liisingut ei anna. Kreditexi piir on märksa kõrgemal, mis jätab ka sulle vabamad käed.
  • Sul on asjaga kiire. Pangas võib dokumentide menetlemine võtta päevi, Kreditexi puhul räägime tundidest. Küsime sinult vaid kõige olulisemaid andmeid ja võimaldame elektroonilist asjaajamist. Nii säästame kõigi aega.
  • Sul pole pikka tegevusajalugu ette näidata. Kui oled tegutsenud vähemalt 3 kuud ja isegi kui oled sootuks FIE, pääsed Kreditexis igal juhul jutule.

 

Rohkem infot ja Kreditexi autoliisingu taotlusvormi leiad siit.

 

Kreditex – paindlik finantspartner!