Lugupeetud kliendid,

Soovime juhtida teie tähelepanu äärmiselt olulisele küsimusele seoses võimalike pettustega, mis on suunatud pahaaimamatutele inimestele. Meile on teatavaks saanud, et teatud petturid levitavad töökuulutusi, väites, et nad esindavad AB Kreditex AS’i ja Ühisraha OÜ, ning küsivad kandideerijatelt isikuandmeid.

Soovime rõhutada, et ei AB Kreditex AS ega Ühisraha OÜ ei ole viimasel ajal avaldanud ühtegi töökuulutust ega kogu isikuandmeid sellisel viisil. Me järgime rangelt valdkonna parimaid tavasid ja eetilisi standardeid, kui tegemist on värbamismenetluste ja isikuandmete kaitsmisega.

Need petturid võivad kasutada üksikisikute petmiseks erinevaid taktikaid, sealhulgas e-posti suhtlust, sotsiaalmeediaplatvorme või muid kontaktvahendeid. Nad võivad esitleda end meie organisatsioonide esindajatena, pakkudes ahvatlevaid töövõimalusi, mis nõuavad isikuandmeid, näiteks pangaandmeid, isikukoodi või passiandmeid. Me kutsume teid üles olema äärmiselt ettevaatlik ja hoiduma isikuandmete jagamisest nende petturlike isikute või organisatsioonidega.

Teie ohutuse tagamiseks ja isikuandmete kaitsmiseks soovitame järgmisi ettevaatusabinõusid:

1. Kontrollige iga töökuulutuse või -teate õiguspärasust, võttes otse ühendust meie ametlike kanalitega. Meie kontaktandmed leiate meie ametlikul veebisaidil või võttes ühendust meie klienditoe meeskonnaga.

2. Olge ettevaatlik mis tahes soovimatute tööpakkumiste suhtes, mis tunduvad liiga head, et olla tõsi. Olge skeptiline, kui tegemist on tulusate töövõimalustega, mis nõuavad eelnevalt isiklikke andmeid.

3. Kaitske oma isikuandmeid, hoidudes delikaatsete andmete jagamisest, kui te ei ole kindel taotluse õiguspärasuses.

4. Teatage kahtlustäratavatest töökuulutustest või võimalikest pettustest viivitamatult pädevatele asutustele või meie klienditoe meeskonnale 6280280.

AB Kreditex AS ja Ühisraha OÜ võtavad teie turvalisust tõsiselt ja on pühendunud teie usalduse säilitamisele. Töötame usinalt selle probleemi lahendamiseks ja tagame, et edasiste pettuste vältimiseks on võetud asjakohased meetmed. Võite olla kindel, et me ei küsi kunagi isiklikke andmeid mitteametlike kanalite kaudu või töökoha taotluste raames.

Kui teil on sellega seoses mingeid muresid või küsimusi, võtke julgelt ühendust meie klienditoe meeskonnaga numbril 6280280, kes aitab teid hea meelega.

Täname teid mõistmise ja koostöö eest, et aidata meil võidelda nende pettuste vastu ja kaitsta meie hinnatud kliente.

Lugupidamisega,

Kreditex ja Ühisraha