Paljude rikaste inimeste edulugudega tutvudes jääb silma üks ühisnimetaja – alati on osatud olla õigel ajal õiges kohas ning ajada õiget asja. Tagantjärele oskab igaüks öelda, et just siis oli õige aeg. Aga kes küll olevikus sõrmega õlale koputaks ja sosistaks kõrva – on aeg? Hetkel kuuleb seda sõnumit igast ilmakaarest ning võidavad need, kes soovitust kuulda võtavad.

Alusta oma äriga

Palgatöötaja elul on ettevõtja omaga võrreldes omad plussid. Kindlustunne on alati tagatud, sõltumata sellest, kas rahavoog on stabiilne või mitte. Iga kuu saab arvestada kindla sissetulekuga. Plussiks on see, et summa ei ole oodatust kunagi väiksem, miinuseks aga see, et see pole iial ka suurem.

Oma äriga alustamisega kaasneb alati hirm teadmatuse ees. Kas tellimusi ikka tuleb piisavalt? Kas minu tootele või teenusele on turgu? Praegu ei kurda peaaegu mitte keegi, sest tänu heale majanduslikule järjele jagub kliente praktiliselt kõigile. Nii vanadele ja suurtele kui ka uutele ja väikestele tegijatele.

Kui tead, et oled oma erialal hea ning unistad juba ammu sõltumatusest ja suuremast sissetulekust, siis ettevõtlusega alustamiseks on just praegu kõige riskivabam aeg.

Äri juba käib? Siis laiene!

Kui oled ettevõtlusega algust teinud juba tükk aega tagasi ja stabiilsus on saavutatud, võiksid just praegu mõelda äri laiendamisele. Võib-olla oled mõne tellimuse ära öelnud, sest pole lihtsalt jaksu neid kõiki täita? Või pole sul suuremate tellimuste täitmiseks vajalikku tehnikat, ruume, materjali? Iga äraöeldud tellimus on kaotatud tulu.

Mõistagi vajad laienemiseks kapitali. Kui varem tundus selle hankimine riskantne otsus, sest tulevik oli ebaselge ja laenu saamine keeruline, siis praegu puhuvad sootuks teised tuuled. Mõistlike eesmärkide täitmiseks on laenu võtmine lausa soovitatav.

Miks peaks praegu laenama?

Soovitus äri alustamiseks või laiendamiseks laenu võtta põhineb lihtsal loogikal. Kuna raha kaotab läbi kiire inflatsiooni väärtust iga päev, siis teeb see ka laenust järjest odavama raha. Intress on fikseeritud, seega laenu tagasimaksed samuti. Tagasimakse summa ostujõud on aga ajas aina kahanev, sest inflatsiooni lõppu pole praegu veel näha.

Seetõttu ongi mõistlik panna rahalised vahendid enda kasuks tööle ning investeerida enda ärisse, mis teenib investeeringu hiljem tasa.

Laenu küsi Kreditexist

Kui plaanid äri alustada või laiendada ning vajad selleks kapitali, küsi Kreditexist kinnisvara tagatisel pakutavat laenu. Piisab lihtsalt sellest, et oled kinnisvara omanik ning sul on ette näidata stabiilne sissetulek. Tingimused on paindlikud ja kindlasti leiame sulle sobiva lahenduse.

Laen kinnisvara tagatisel

Küsi Kreditexist pakkumist ka juhul, kui oled pangast juba eitava vastuse saanud. Taotlusele anname vastuse 1 tööpäeva jooksul.

  • Tagatise hindamine tasuta
  • Laenusumma 5000 – 500 000 €
  • Laenu periood kuni 15 aastat
  • Intress al 10%

Esita taotlus siin!