Ühisrahastusportaal Kreditex Ühisraha vahendusel 2020. aasta teisel poolel tehtud investeeringute keskmine tootlus oli 11,34%, samas kui investoritele pakume ka 100 % väikelaenude tagasiostugarantiid.

Kreditex Ühisraha juhi Jekaterina Rozenštrauchi sõnul koroonakriis ettevõtte investoreid aasta kokkuvõttes oluliselt ei mõjutanud. „Esimesel poolaastal langes maksedistsipliin minimaalselt, aga see-eest sügisel oli see pea laitmatu. Aasta lõpp näitas, et tarbijate kindlustunne on taastunud, kliendid laenavad ja investeerivad julgelt“.

„Esimese koroonalaine järel  maandasime investeeringute riskid klientide jaoks ära ning hakkasime investeeringutel uutesse väikelaenudesse puhul pakkuma täielikku tagasiostugarantiid*. See tähendab, et kui laenuvõtjal tõesti tekib probleeme maksetega, siis investorile makstakse raha siiski 100% ulatuses tagasi,“ rääkis Rozenštrauch, kelle sõnul on uuendus toonud juurde hulgaliselt uusi investoreid.

Juba viiendat aastat tegutsev Kreditex Ühisraha portaal vahendab investeerimisvõimalusi ja laene inimestelt inimestele, olles kaasaegne alternatiiv traditsioonilistele laenu- ja investeerimisvõimalustele. Keskmine investeeringu periood on 1,5-2 aastat. Ajalooline tootlus on olnud 10% ringis, mis on kõrgem kui pankade tootlus, ja üksikutel investeeringutel tootlus on üle 15%, kuid peale tagasiostugarantii muutmist on tootlus tõusuteel.

Portaali eesmärk on pakkuda mugavat investeerimiskeskkonda ning head ja turvalist tootlust. Tegevusaja jooksul on kaasatud üle 1000 investori ning vahendatud 7,5 miljonit eurot. Nelja aasta jooksul tasus Kreditex Ühisraha portaal investoritele üle 650 tuhat eurot intressi.

Vaata hetkel saada olevaid investeerimisvõimalusi https://www.kreditex.ee/investeeringud/