Uudiskiri

Kreditex saab tänavu 10 aastaseks ja on pika ja kasumliku ajalooga finantsettevõte. Kreditexil on kõige suurem pangaväliste toodete valik Eestis, selle hulgas: Kinnisvaralaenud, Autoliising ja autolaenud, Tagatiseta laenud ning Ühisrahastus.

Kreditex Grupi toodete valikusse lisandub varsti Peer-to-Real Estate – vahendusteenus arendajate ja investorite vahel Kreditex Ühisraha portaali kaudu. Platvorm võimaldab saada projekti arendamiseks või ehitamiseks ärilaenu ning paigutada oma raha laenudesse, mis on hea tootlusega ja tagatud kinnisvara hüpoteekidega.

Kreditex Ühisraha teostab projekti ja laenusoovija kontrolli ja avaldab lehel detailse info projekti kohta ja arendaja profiili, et investoril oleks võimalik projekti ja arendajaga põhjalikult tutvuda enne investeerimisotsuse vastuvõtmist.

Portaali kaudu vahendatavad laenud summades 20 000 € – 200 000 € on tagatud kinnisvara hüpoteekidega, laenusumma ja tagatisvara väärtuse suhe on kuni 75%.

Erinevalt muudest Eestis loodud ühisrahastuse platvormidest on Kreditex Ühisrahal olemas krediidivahendaja tegevusluba.

Praegu on käimas meie uue toote ettevalmistus. Soovid olla esimeste seas ja projekti käigust enne teisi teada saada?

Kirjuta siia oma e-posti aadress ja saadame Sinule selle projekti kohta värsket infot.

Edukat investeerimist ja finantseerimist!


Sinu andmed


Uudiskirjaga liitumisel annad nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks kliendiandmete töötlemise põhimõtetes sätestatud eesmärkidel, ulatuses ja korras, s.h pakkumiste saatmiseks minu poolt esitatud kontaktandmetele. Kui Sa ei soovi enam uudiskirja saada, võid sellest igal ajal loobuda.